KURUMSAL

ASOS prefabrik olarak vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yapmış olduğumuz ticaretimizi kalıcı dostluğa dönüştürerek suretiyle güvenilir, profesyonel prefabrik ev hizmeti sunmaktır. Prefabrik Ev sektöründe yenilikçi gelişime açık kimliğimiz ile kendimizi yenileyerek ürün kalitesini yüksek çıtalara taşımak uzman olduğumu prefabrik çelik ev sektöründe imzamızı attığımız projelerimiz de kaliteli ve güvenilir sektördeki yerini sağlamlaştıran bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Prefabrik ev sektöründeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede projeler sunarak, değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada bularak ASOS bölgesinde kaliteli prefabrik ev firması olmak.

POLİTİKAMIZ
Firmamız sürekli kalite odaklı ve iyileştirmeyi benimser ve paylaşır. Müşteri mutluluğu ve kaliteyi bir arada sunarak takım anlayışını ve bilgi birikimini üretmiş olduğu kaliteli reklam panolarını başta ASOS bölgesinde prefabrik ev modelleri olmak üzere tüm Türkiye’ye artan kalite ve hizmet anlayışı şemsiyesi altında sunmaktır.